Karrier

Az AQUA CONSTRUCT Zrt. munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Vezető tervezőmérnök

Feladatok:

·         Vezető tervezői tevékenység ellátása

·         Európai Uniós szakirányú projektekben Mérnöki, Tervezői részvétel

·         Tervezőmérnökök koordinálása, csoportvezetői tevékenység

Elvárások:

·         Okleveles építőmérnöki egyetemi végzettség (osztatlan ötéves, vagy MSc)

·         Vízügyi létesítmények, víziközművek tervezésében szerzett tervezői jogosultság birtokában teljesített 5-10 éves tervezői gyakorlat

·         Aktív mérnökkamarai jogosultság (VZ-TEL, VZ-TER, VZ-VKG),

·         Mérnöki tevékenységek önálló ellátása és felelős irányítói szintű mérnöki munkavégzés

·         Számítógépes ismeretek (Microsoft Office, AutoCad, Civil 3D)

·         Rugalmas hozzáállás, agilis személyiség, jó problémafelismerő és megoldó készség

Előny, de nem feltétel:

·         Európai Uniós projektekben szerzett tapasztalat

·         Az elvárt szakterülethez kapcsolódó egyéb jogosultságok

·         Angol/német nyelv középfokú ismerete

·         Azonnali munkakezdés

·         Víz- és szennyvíztisztítás technológiai szakterületen szerzett tapasztalat, gyakorlat

·         Középvezetői munka tapasztalat

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bérigénye feltüntetésével a jelentkezes.ac@gmail.com e-mail címre várjuk.

Amennyiben érdeklődik az AQUA CONSTRUCT Zrt-nél megnyíló egyéb álláslehetőségek és gyakornoki programok iránt, kérjük, hogy az aqua.construct@aquaconstruct.hu címre küldött E-maillel regisztrálja magát!

Kérjük, hogy jelentkezésében térjen ki a következő adatokra:

  • Név
  • Lakcím
  • Telefonszám
  • E-mail cím
  • Szakirányú végzettség
  • Szakmában eltöltött évek száma
  • Képesítések és jogosultságok.
  • Tagságok

Érdeklődését szívesen várjuk!